Menu
Your Cart

Astarlar

Astarlar

Brand: Polisan Model: POLİ-AST-2
A-STAR ASTARYüksek kaliteye sahip, iç ve dış cepheler için geliştirilmiş, akrilik reçine esaslı, alkaliye karşı dayanımı yüksek, su bazlı, çevre dostu bir astardır. Özel formülü sayesinde, yüzeye mükemmel nüfuz ederek, yüzeyin eşit bir şekilde doldurulmasını sağlar ve son kat boya tüketimini %15-20 ..
ALÇI SIVA ASTARI
Yeni En İyi Marka
Brand: Atışkan Model: AARAST-1
ALÇI SIVA ASTARITANIMIAtışkan Betontak 404 akrilik emülsiyon esaslı astardır. Brüt beton duvar ve tavanlarda, fayans ve seramik gibi camsı yüzeylerde , alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce kullanılır.AVANTAJLARI· Brüt beton yüzeylerde sıvanın iyi yapışmasını sağlar.· İşçilik tasarrufu s..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-4
BÜRÜT BETON ASTARINSu bazlı, silikonlu, brüt beton yüzeyler için geliştirilmiş astardır.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekliİç cephede brüt beton yüzeylerde alçı altına aderans artırıcı olarak iç ve dış cephede boya altı uygulamalarında kullanılabilir. Yeni boyanacak ve eski boyalı yüzeyler toz ve kird..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-5
Su bazlı, silikon katkılı, örtücü, beyaz dolgulu iç cephe astarıdır. Sıva, beton, tuğla ve benzeri yüzeylerde ilk astar olarak kullanılıp üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlar ve son kat boyanın sarfiyatını düşürür. Silikon ihtiva ettiğinden su itici özelliğe sahiptir. Suyu ..
KULLANIMA HAZIR ALÇI SIVA ASTARI
Yeni En İyi Marka
Brand: Atışkan Model: AARAST-2
KULLANIMA HAZIR ALÇI SIVA ASTARITANIMIAtışkan Betontak 707 Kullanıma Hazır akrilik emülsiyon esaslı astardır. Brüt beton duvar ve tavanlarda, fayans ve seramik gibi camsı yüzeylerde , alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce kullanılır.AVANTAJLARI· Brüt beton yüzeylerde sıvanın iyi yapışmas..
PERLA MACUN
Yeni Hot
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-6
PERLA MACUN Su bazlı, akrilik reçine esaslı, kokusuz iç cephe duvar macunudur. İç cephelerde sıva yüzeyindeki çatlakları doldurarak, düzgün bir yüzey oluşturur. Alçı, saten alçı ve glitolinli macun yerine kullanılabilir. Kolay uygulanabilen, çabuk kuruyan ve teneffüs etme özelliğine sahip bir m..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-3
POLİZOLAN Su bazlı, şeffaf, silikon katkılı iç ve dış cephe astarıdır. İç ve dış cepheler için silikonlu, su iticiliği yüksek, boya tüketimini azaltan, izolasyon sağlayan, güçlü bir boya astarıdır. Polizolan ile astarlanan dış cephelerde, duvar rutubet geçirmez, sıvanın su emiciliği azalacağı i..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-1
TRANSFER ASTARISu bazlı, beyaz, yağlı boyadan su bazlı boyaya geçiş için kullanılan dönüşüm astarıdır. Solvent bazlı saten boya ile boyanmış eski yüzeylerin üzerine yapılacak su bazlı saten boya uygulamalarında kullanılır. Eski solvent bazlı boya filminin üzerine yeni su bazlı boya filminin iyi yapı..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .