Menu
Your Cart

Asma Tavan Taşıyıcı Profilleri

Asma Tavan Taşıyıcı Profilleri

Model: AS-T24-2
120 ASMATAVAN TAŞIYICI PROFİLİ BEYAZ T24T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme sistemi yönünden özel olarak dizayn edilmiş olup, metal tavan, taşyünü, karolam, camyünü gibi bir çok asma tavan sisteminde gereksinimlerinizi karşılar.T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri yüksek yük taşıma kapasitesi..
Model: AS-T24-5
120 CM ASMA TAVAN TALİ TAŞIYICI PROFİLİ KANALLI T 24T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme sistemi yönünden özel olarak dizayn edilmiş olup, metal tavan, taşyünü, karolam, camyünü gibi bir çok asma tavan sisteminde gereksinimlerinizi karşılar.T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri yüksek yük taşım..
Model: AS-T24-4
T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme sistemi yönünden özel olarak dizayn edilmiş olup, metal tavan, taşyünü, karolam, camyünü gibi bir çok asma tavan sisteminde gereksinimlerinizi karşılar.T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri yüksek yük taşıma kapasitesine sahiptir.Sistem; kilitleme yapısı say..
Model: AS-T24-3
60 ASMATAVAN TAŞIYICI PROFİLİ BEYAZ T24T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri, kilitleme sistemi yönünden özel olarak dizayn edilmiş olup, metal tavan, taşyünü, karolam, camyünü gibi bir çok asma tavan sisteminde gereksinimlerinizi karşılar.T-24 Taşıyıcı Sistem Profilleri yüksek yük taşıma kapasitesin..
Model: AS-CLP-2
Gizli taşıyıcılı modüller metal asma tavan sistemlerinde çerçeveyi oluşturan köşebenttir. Taş yünü ve Metal Asma Tavan Kategorisine Ait Bir Üründür.boyu 3 mt dir...
Model: AS-CLP-3
Gizli taşıyıcılı modüller metal asma tavan sistemlerinde çerçeveyi oluşturan köşebenttir.Taşyünü ve Metal Asma Tavan Kategorisine Ait Bir ÜründürBoyu 3 mt dir...
Model: AS-CLP-1
Standart Clip-in Sistem, alüminyum ya da galvaniz plakaların üçgen kesitli omega taşıyıcıya alttan monte edilmesi ile oluşturulur. Bu sistemde taşıyıcılar görünmez. Oturmalı ve sarkmalı sisteme göre daha sade ve estetik bir görünüm elde edilir. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak özel bir apara..
Model: AS-T24-6
KENAR L PROFİLİ T24 TAŞIYICI SİSTEMDE KULLANILAN KÖŞEBENTTİR.BOYU 3 METREDİR. RENK BEYAZ MAT 19*19 PAKET ADET 4O TIR..
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .