Menu
Your Cart

Boya Grubu

Boyalar

Brand: Polisan Model: POLİ-EN-7
Akrilik reçine esaslı, tek komponentli, UV dayanım ve sararma direnci yüksek, parlak son kat boyadır. Oluşturduğu esnek film tabakası sayesinde çizilme ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Sararmaz.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliUygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı azaltacak her türlü maddede..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-2
A-STAR ASTARYüksek kaliteye sahip, iç ve dış cepheler için geliştirilmiş, akrilik reçine esaslı, alkaliye karşı dayanımı yüksek, su bazlı, çevre dostu bir astardır. Özel formülü sayesinde, yüzeye mükemmel nüfuz ederek, yüzeyin eşit bir şekilde doldurulmasını sağlar ve son kat boya tüketimini %15-20 ..
ALÇI SIVA ASTARI
Yeni En İyi Marka
Brand: Atışkan Model: AARAST-1
ALÇI SIVA ASTARITANIMIAtışkan Betontak 404 akrilik emülsiyon esaslı astardır. Brüt beton duvar ve tavanlarda, fayans ve seramik gibi camsı yüzeylerde , alçı ve çimento esaslı sıva uygulamalarından önce kullanılır.AVANTAJLARI· Brüt beton yüzeylerde sıvanın iyi yapışmasını sağlar.· İşçilik tasarrufu s..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-6
AMBİANS EXTRASu bazlı, akrilik emülsiyon reçine esaslı, silikon katkılı, ipek mat, silinebilir, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.Pre-kompozit polimer teknolojisi ile üretilen, düşük karbondioksit salınımlı, leke tutma direnci yüksek, uzun ömürlü, çevre dostu, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kok..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-9
Su bazlı epoksi reçine esaslı, çift komponentli, solventsiz, antibakteriyel, mikroorganizma oluşumunu önleyen, aşınmaya dayanıklıdekoratif duvar boyasıdır. Hastane, okul, gıda üretim tesisleri, laboratuvar, gıda depoları, çocuk odaları gibi hijyen ihtiyacı duyulan binaların iç cephe duvar ve tavanla..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-4
BÜRÜT BETON ASTARINSu bazlı, silikonlu, brüt beton yüzeyler için geliştirilmiş astardır.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama Şekliİç cephede brüt beton yüzeylerde alçı altına aderans artırıcı olarak iç ve dış cephede boya altı uygulamalarında kullanılabilir. Yeni boyanacak ve eski boyalı yüzeyler toz ve kird..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-8
COSMETİCA SEDEF Su bazlı, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı sedefli desenler oluşmasını sağlayan, çevre dostu, örtücülüğü yüksek, esnek yapıda yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan farklı uygulama aparatları ile ışığın yans..
Brand: Polisan Model: POLİ-AST-5
Su bazlı, silikon katkılı, örtücü, beyaz dolgulu iç cephe astarıdır. Sıva, beton, tuğla ve benzeri yüzeylerde ilk astar olarak kullanılıp üzerine gelecek son kat boyalar için sağlam bir zemin hazırlar ve son kat boyanın sarfiyatını düşürür. Silikon ihtiva ettiğinden su itici özelliğe sahiptir. Suyu ..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-2
ELEGANS ANTİ AGİNG YARI MAT Su bazlı, maksimum silinebilir, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda yarı mat iç cephe boyasıdır. Geliştirilmiş silinme özelliğine sahip, kir ve lekeleri bloke ederek yüzeye işlemesini engelleyen, kokusuz ve esnek yapıda, ipeksi mat dokuda, bir iç cephe boyasıdır.Ant..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-5
ELEGANS EXTRA MAT Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe ve yağ itme özelliğine sahip mat iç cephe boyasıdır. Gerçek silinme özelliğine sahip, sararmayan, toz ve kir tutmayan, mükemmel yağ itme özell..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-4
ELEGANS EXTRA SOFT MATElegans Extra Soft Mat yüksek performanslı, özel olarak formüle edilmiş antibakteriyel, antifungal ve test edildiği virüse karşı etkili yenilikçi iç cephe boyasıdır. Elegans Extra Soft Mat, Sars Cov 2’ye karşı test edilerek %99,99 etkinliği onaylanmış Türkiye’nin ilk iç cep..
Brand: Polisan Model: POLİ-İCT-1
ELEGANS EXTRA TAVAN Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, tam mat ve pürüzsüz görünüşlü su bazlı, kokusuz, teneffüs etme özelliği olan, kapatma gücü ve extra beyaz tavan boyasıdır. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır. Kolay sürülebilir..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .