Menu
Your Cart

İç Cephe Boyaları

İç Cephe Boyaları

Brand: Polisan Model: POLİ-İC-6
AMBİANS EXTRASu bazlı, akrilik emülsiyon reçine esaslı, silikon katkılı, ipek mat, silinebilir, dekoratif son kat iç cephe boyasıdır.Pre-kompozit polimer teknolojisi ile üretilen, düşük karbondioksit salınımlı, leke tutma direnci yüksek, uzun ömürlü, çevre dostu, sararmayan, toz ve kir tutmayan, kok..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-8
COSMETİCA SEDEF Su bazlı, yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan, silinebilir, farklı uygulama aparatları ile ışığın yansımasına bağlı sedefli desenler oluşmasını sağlayan, çevre dostu, örtücülüğü yüksek, esnek yapıda yüzeylere dekoratif amaçlı uygulanan farklı uygulama aparatları ile ışığın yans..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-2
ELEGANS ANTİ AGİNG YARI MAT Su bazlı, maksimum silinebilir, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda yarı mat iç cephe boyasıdır. Geliştirilmiş silinme özelliğine sahip, kir ve lekeleri bloke ederek yüzeye işlemesini engelleyen, kokusuz ve esnek yapıda, ipeksi mat dokuda, bir iç cephe boyasıdır.Ant..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-5
ELEGANS EXTRA MAT Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe ve yağ itme özelliğine sahip mat iç cephe boyasıdır. Gerçek silinme özelliğine sahip, sararmayan, toz ve kir tutmayan, mükemmel yağ itme özell..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-4
ELEGANS EXTRA SOFT MATElegans Extra Soft Mat yüksek performanslı, özel olarak formüle edilmiş antibakteriyel, antifungal ve test edildiği virüse karşı etkili yenilikçi iç cephe boyasıdır. Elegans Extra Soft Mat, Sars Cov 2’ye karşı test edilerek %99,99 etkinliği onaylanmış Türkiye’nin ilk iç cep..
Brand: Polisan Model: POLİ-İCT-1
ELEGANS EXTRA TAVAN Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, tam mat ve pürüzsüz görünüşlü su bazlı, kokusuz, teneffüs etme özelliği olan, kapatma gücü ve extra beyaz tavan boyasıdır. Çatlama, kabarma ve dökülme yapmaz. Uygulandığı yüzeyde mantar ve küf oluşumunu önleyen yapıdadır. Kolay sürülebilir..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-3
ELEGANS EXTRA YARI MAT Su bazlı, silikon katkılı, maksimum silinebilir özelliğe sahip, antibakteriyel, küf ve mantar önleyici, esnek yapıda, extra örtücülüğe sahip yarı mat iç cephe boyasıdır.Gerçek silinme özelliğine sahip, antibakteriyel, mantar ve küf önleyici, ekstra örtücülük veren, sararm..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-8
PERLA MAT Su bazlı, mat görünümlü plastik iç cephe boyasıdır. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslıdır.Sıva, beton, eternit vb. yüzeyler üzerine uygulanır. Kolay sürülebilen, iyi örtücülük sağlayan, temizlenebilen, kokusuz, dekoratif iç cephe boyasıdır...
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-1
PERLA SİLİKONLU MAT 20 KGSu bazlı, mat görünümlü silikon katkılı son kat iç cephe boyasıdır. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslıdır.Sıva, beton, eternit vb. yüzeyler üzerine uygulanır. Kolay sürülebilen, iyi örtücülük sağlayan, temizlenebilen, kokusuz, dekoratif iç cephe boyasıdır.İçeriğindeki siliko..
Brand: Polisan Model: POLİ-İCT-3
PERLA TAVAN Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, su bazlı, kokusuz, teneffüs etme özelliği olan, kapatma gücü ve beyazlığı yüksek mat dekoratif plastik tavan boyasıdır. Her türlü sıva, alçı ve kireç yüzeye uygulanır...
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-7
PERLA YARI MAT ANTİBAKTERİYELPerla Yarı Mat Antibakteriyel yüksek örtücülüğe sahip, akrilik kopolimer esaslı, silinebilir, silikon katkılı, uzun ömürlü, kokusuz, ipeksi mat dokuda dekoratif son kat iç cephe boyasıdır. Ayrıca su kaldırma gücü yüksek, uygulandığı yüzey ile bütünleşen, yüksek teneffüs ..
Brand: Polisan Model: POLİ-İC-7
PRİMERA SİLİKONLU MAT Su bazlı, silikonlu, mat görünümlü plastik iç cephe boyasıdır.Sıva, beton, eternit vb. yüzeyler üzerine uygulanır. Kolay sürülebilen, iyi örtücülük sağlayan, temizlenebilen, kokusuz, dekoratif iç cephe boyasıdır.İçeriğindeki silikonun su itici ve buhar geçirgen özelliği, r..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .