Menu
Your Cart

Endüstriyel Boyalar

Endüstriyel Boyalar

Brand: Polisan Model: POLİ-EN-7
Akrilik reçine esaslı, tek komponentli, UV dayanım ve sararma direnci yüksek, parlak son kat boyadır. Oluşturduğu esnek film tabakası sayesinde çizilme ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Sararmaz.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliUygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı azaltacak her türlü maddede..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-9
Su bazlı epoksi reçine esaslı, çift komponentli, solventsiz, antibakteriyel, mikroorganizma oluşumunu önleyen, aşınmaya dayanıklıdekoratif duvar boyasıdır. Hastane, okul, gıda üretim tesisleri, laboratuvar, gıda depoları, çocuk odaları gibi hijyen ihtiyacı duyulan binaların iç cephe duvar ve tavanla..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-14
Stiren modifiye alkid reçine esaslı, hızlı kuruyan, yarı mat parlaklığında sanayi boyasıdır. Her türlü makine aksamı, tarım, ev, bahçe aletleri, traktör, römork, transformatör, oto radyatör aksamları, varil, vana, çelik dolap ve masa boyanmasında kullanılır. Metal yüzeylere iyi yapışan son kat boyad..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-17
Solventsiz epoksi esaslı, iki bileşenli, dekoratif, ultra şeffaf, reaksiyon kurumalı saf epoksi reçinedir. Dekoratif kaplamalar, üç boyutlu kaplamalarda kullanılır.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliYüzey kir, pas, yağ vs gibi temizlenerek uygulamaya hazır hale getirilmelidir. Uygulanacak alana göre k..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-8
Çift komponentli reaksiyon kurumalı epoksi reçine esaslı ve poliamid sertleştiricisi ile kürlenen epoksi son kat boyadır. Sac, galvaniz, alüminyum, ahşap ve mineral yüzeylere mükemmel yapışır. Su, deniz suyu, kimyasallar ve aşınmaya maruz kalan her türlü ahşap, metal ve mineral yüzeylerde kullanılır..
Model: POLİ-EN-15
Su, deniz suyu, kimyasallar ve aşınmaya maruz kalan her türlü metal yüzeyin astarlanmasında ve yüksek korozyon dayanımı istenen alanlarda kullanılan epoksi reçine esaslı poliamid sertleştiricisi ile kürlenen, çift komponentli, reaksiyon kurumalı kömür katranı içeren yüksek katılı bir boya - kaplamad..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-16
Çift komponentli reaksiyon kurumalı epoksi reçine esaslı solventsiz, kendiliğinden yayılan, sert film bırakan zemin kaplama ve izolasyon malzemesidir. Uygulandığı yüzeyde hijyenik, tozumaz, estetik, kolay temizlenebilen, prüzsüz veya agrega ilavesi ile tekstürlü, orta derecede kaydırmaz yüzey sağlar..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-10
Alkid-Melamin reçine esaslı, ısı kürlenmeli, UV dayanımı yüksek, kimyasal dayanımı olan parlak sonkat boyadır.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliYeni boyanacak yüzeyler: Yüzeyden yağ ve kirler temizlenmeli, uygulanacak yüzey zımparalanarak boyamaya uygun hale getirilmelidir. Metal yüzeyler en az Sa21/..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-9
Silikon reçine esaslı, tek komponentli, ısı kürlenmeli, yüksek ısıya maruz kalan yüzeylerin korunması için kullanılan yarı mat parlaklıkta son kat boyadır. 300°C 'ye kadar ısıya uygundur.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliUygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı azaltacak her türlü maddeden temizlenmelid..
Brand: Polisan Model: POLİEN-10
Silikon reçine esaslı, tek komponentli, ısı kürlenmeli, yüksek ısıya maruz kalan yüzeylerin korunması için kullanılan yarı mat parlaklıkta son kat boyadır. 600°C'ye kadar ısıya uygundur.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliUygulama yapılacak yüzeyler yapışmayı azaltacak her türlü maddeden temizlenmelidi..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-2
Sentetik üretan reçine esaslı, çift bileşenli, reaksiyon kurumalı ve alifatik isosiyanat sertleştiricisi ile kürlenen UV dirençli son kat mat poliüretan akrilik boyadır.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliUygulama yapılacak yüzeyler, yapışmayı azaltacak eski boya filmi, yağ, toz, kir, nem, klorür, sülf..
Brand: Polisan Model: POLİ-EN-1
Sentetik üretan reçine esaslı, çift bileşenli, reaksiyon kurumalı ve alifatik isosiyanat sertleştiricisi ile kürlenen UV dirençli parlak son kat parlak poliüretan akrilik boyadır.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliUygulama yapılacak yüzeyler, yapışmayı azaltacak eski boya filmi, yağ, toz, kir, nem, kl..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 23 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .