Menu
Your Cart

Ahşap Metal Boyalar

Ahşap Metal Boyalar

POLİAKRİL AKRİLİK İPEK MAT BOYA
Yeni Ücretsiz
Brand: Polisan Model: POLİ-MB-3
Akrilik reçine esaslı, çift komponentli, reaksiyon kurumalı, UV dayanımı ve sararma direnci yüksek, ipek mat son kat boyadır. Oluşturduğu esnek film tabakası sayesinde çizilme ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Sararmaz.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliPoliüretan veya Polyester Astar ile hazır..
Brand: Polisan Model: POLİ-MB-2
Akrilik reçine esaslı, çift komponentli, reaksiyon kurumalı, UV dayanımı ve sararma direnci yüksek, mat son kat boyadır. Oluşturduğu esnek film tabakası sayesinde çizilme ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Sararmaz.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliPoliüretan veya Polyester Astar ile hazırlanmı..
Brand: Polisan Model: POLİ-MB-1
Akrilik reçine esaslı, çift komponentli, reaksiyon kurumalı, UV dayanımı ve sararma direnci yüksek, parlak son kat boyadır. Oluşturduğu esnek film tabakası sayesinde çizilme ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Sararmaz.Yüzey Hazırlığı ve Uygulama ŞekliPoliüretan veya Polyester Astar ile hazırla..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .