Menu
Your Cart

İZOLASYON ÜRÜNLERİ

İZOLASYON ÜRÜNLERİ

 Köpük Tavan | Yalıtım Keçeleri  Köpük Tavan | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D7
Betonarme döşemenin altına saten alçı veya çimento esaslı yapıştırma harcı gerekli talimatlara uygun taraklı mala ile tavan yüzeyine çekilir. Gerekli kalınlıklardaki yalıtım keçeleri aralarında boşluk kalmayacak şekilde elle veya plastik mala yardımı ile vura vura (keçe liflerinin harçla bağlantısın..
Alçıpan Duvar Arası | Yalıtım Keçeleri Alçıpan Duvar Arası | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D3
U ve C profilleri zemin ve duvara vidalamadan önce profil genişliği kadar  yalıtım keçeleri (5 mm) kesilerek profile yapıştırılır. Bunun amacı titreşimi kesmektir. Konstrüksiyon bitince bir yüz alçı panel kaplanır. Profillerin arasına yalıtım keçeleri yerleştirilir. Diğer alçıpan plakalar vidal..
Alçıpan Duvar | Yalıtım Keçeleri Alçıpan Duvar | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D2
U ve C profilleri zemine ve duvara vidalamadan önce profil genişliği kadar  yalıtım keçeleri (5 mm) kesilerek profile yapıştırılır. Bunun amacı titreşimi kesmektir. Konstrüksiyon bitince bir yüz alçı panel kaplanır. Profillerin arasına  plakalar yerleştirilir. Diğer alçıpan plakalar vidala..
Model: 999999994
310 gr - 7 mm  1 x 5 m = 5 m²Bizofol KaravanAraç Karavan İç Yalıtımı: Bizofol, İzoGuard Yalıtım Keçesi ve Nem Bariyeri UygulamasıHazırlama: Karavanın yalıtıma hazır hale gelebilmesi için önce içi sökülür.Karkas Kurumu: Karavan içine gerekli karkas 5 x 5 çıtalar kurulur.Bizofol Uy..
Model: 999999995
ABA 210 gr- 3 mm1 x 10m = 10 m²Bizofol KaravanAraç Karavan İç Yalıtımı: Bizofol, İzoGuard Yalıtım Keçesi ve Nem Bariyeri UygulamasıHazırlama: Karavanın yalıtıma hazır hale gelebilmesi için önce içi sökülür.Karkas Kurumu: Karavan içine gerekli karkas 5 x 5 çıtalar kurulur.Bizofol Uygul..
Asma Tavan | Yalıtım Keçeleri Asma Tavan | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D7
Asma Tavan sistemi U ve C profillerle konstrüksiyonu kurulur. Asma tavan konstrüksiyonu bitince, Profillerin üzerine yalıtım keçeleri yerleştirilir. Alçıpan plakalar vidalanır. Alçıpan plakaların kaplama işleminden sonra saten alçı sürülür, alçıpan plakaların eklerine derz bandı yapıştırılır. Kuruma..
Beton Çatı Altına Yalıtım Keçeleri Beton Çatı Altına Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D9
Bu uygulama bina içerisinden mevcut çatı plağının altına yapılan uygulamadır. Çatı üzerine müdahale edilemediği durumlarda ısı ve ses yalıtımı için yapılan bir uygulamadır. Betonarme döşemenin altına saten alçı veya çimento esaslı yapıştırma harcı gerekli talimatlara uygun taraklı mala ile tavan yüz..
BETON ÇATI ALTINA YALITIM KEÇELERİ BETON ÇATI ALTINA YALITIM KEÇELERİ
Yeni Ücretsiz
Model: 999999999
Bu uygulama bina içerisinden mevcut çatı plağının altına yapılan uygulamadır. Çatı üzerine müdahale edilemediği durumlarda ısı ve ses yalıtımı için yapılan bir uygulamadır. Betonarme döşemenin altına saten alçı veya çimento esaslı yapıştırma harcı gerekli talimatlara uygun taraklı mala ile tavan yüz..
Bodrum Kat ve Otopark Tavan | Yalıtım Keçeleri Bodrum Kat ve Otopark Tavan | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D8
Betonarme döşemenin altına mantolama çimento esaslı yapıştırma harcı gerekli talimatlara uygun taraklı mala ile tavan yüzeyine çekilir. Gerekli kalınlıklardaki  yalıtım keçeleri aralarında boşluk kalmayacak şekilde elle veya mala yardımı ile vura vura (keçe liflerinin harçla bağlantısını kuvvet..
Çatı Arası | Yalıtım Keçeleri Çatı Arası | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Brand: Aygips Model: D11
Kullanılan veya kullanılmayan çatı arası yalıtımında son kat betonarme üzerine serbest döşeme sureti ile uygulanır. Yalıtım keçeleri döşeme üzerine boşluk bırakmadan döşenir. Gerek görülürse sadece ek yerlerine 30 cm genişliğinde çimento esaslı mantolama yapıştırma harcı taraklı şekilde sürülerek ya..
Çift Kat Tavan | Yalıtım Keçeleri Çift Kat Tavan | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: D6
Betonarme döşemenin altına saten alçı veya çimento esaslı yapıştırma harcı gerekli talimatlara uygun taraklı mala ile tavan yüzeyine çekilir. Gerekli kalınlıklardaki İzoGuard yalıtım keçeleri aralarında boşluk kalmayacak şekilde elle veya mala yardımı ile vura vura (keçe liflerinin harçla bağlantısı..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 26 (3 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .