Menu
Your Cart

ZEMİN YALITIM KEÇESİ

Parke Altı Parke Altı
Yeni Ücretsiz
Model: Z1
Zemin üzerine keçeler boşluk kalmayacak şekilde yan yana döşenir. Darbe sesleri alt katlara hem doğrudan hem de yan duvarlardan çarparak ilerler. Duvar ses bağlantısını kesmek için süpürgelik altına kadar keçeler duvara döndürülür. Ancak duvara tek parça halinde döndürülemez ise keçeler şeritle..
Yerden Isıtma Karbon Film ve Yalıtım Keçesi Yerden Isıtma Karbon Film ve Yalıtım Keçesi
Yeni Ücretsiz
Model: Z2
Yerden Isıtma Karbon Film ve Yalıtım KeçesiBetonarme döşemesi üzerine yalıtım keçeleri serbest olarak boşluk bırakmadan döşenir. yalıtım keçeleri üzerine karbon film yerden ısıtma sistemi yerleştirilir. Sonrasında son kat döşemeye geçilir. (Parke vs.)..
Yerden Isıtma Strafor ve Yalıtım Keçeleri Yerden Isıtma Strafor ve Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: Z4
Yerden Isıtma Strafor ve Yalıtım KeçeleriBetonarme döşeme üzerine yalıtım keçesi serbest olarak boşluk bırakmadan döşenir. Bu uygulama üzerine yerden ısıtma strafor plakalar döşenir ve borular yerleştirilir. En alta serilen yalıtım keçeleri son kat döşeme malzemesi kalınlığı da hesaplanarak duv..
Yerden Isıtma | Yalıtım Keçeleri Yerden Isıtma | Yalıtım Keçeleri
Yeni Ücretsiz
Model: Z3
Yerden Isıtma | Yalıtım KeçeleriBetonarme döşemesi üzerine yalıtım keçesi serbest olarak boşluk bırakmadan döşenir. Yalıtım keçesi üzerine kılçık tabir edilen boru sabitleyiciler altındaki saplama kısımları kesilerek beton çivisi vasıtası ile yalıtım keçesine sabitlenir. Borular döşendikte..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası .